Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Dealer Tour

„DEALER TOUR” to nowa inicjatywa Związku Dealerów Samochodów, polegająca na cyklicznych spotkaniach z dealerami w całej Polsce i rozmowach o ich najważniejszych problemach, które trzeba na co dzień rozwiązywać. Co tydzień przedstawiciele Związku będą spotykać się z jednym lub kilkoma dealerami z danej miejscowości i dyskutować o najważniejszych aktualnych problemach i wyzwaniach polskiego rynku dealerskiego.

Każdego roku DEALER TOUR i organizowane w jego ramach spotkania będą poświęcone innemu głównemu problemowi. Pierwszy DEALER TOUR skupi na temacie przerostu ilości i kosztów dealerskich standardach oraz poszukiwaniu takich, z których można by bez szkody dla jakości obsługi klienta, zrezygnować. Szczególnie dotyczy to mniejszych ośrodków miejskich i mniejszych rynków, gdzie nadmierne koszty standardów są szczególnie dotkliwe dla firm dealerskich.

Przedstawicieli Związku na spotkanie w ramach DEALER TOUR może zaprosić każdy dealer , niezależnie od tego czy jest czy nie jest członkiem ZDS. Wystarczy jedynie wypełnić internetowy formularz, wybierając wolną oraz odpowiednią dla Państwa datę i podając własne dane kontaktowe.

WARTO, bo każda rozmowa o dealerskich problemach zbliża nas o krok do ich rozwiązania.

POROZMAWIAJMY O DEALERSKICH PROBLEMACH – zaproś nas

TERMINARZ SPOTKAŃ

<<< Sierpień 2019 >>>

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Dzisiaj jest: Sobota, 24 Sierpnia 2019

Kronika Spotkań