Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Przypominamy o obowiązku zgłoszenia liczby wprowadzonych pojazdów do Ambit 03 stycznia 2019
Przypominamy, że dealerzy, którzy za pośrednictwem ZDS zawarli z PUHP Ambit Sp. z o.o. umowy o zapewnienie sieci zbierania pojazdów zobowiązani są do zgłoszenia do Ambit ilości wprowadzonych pojazdów w roku 2018. Informację taką należy przekazać do dnia 10 stycznia 2019 roku.

Dane te są konieczne do rozliczenia usługi zapewniania sieci w 2018 r. i wystawienia faktury.

W celu przekazania informacji należy zalogować się na stronie http://www.siec.ambit.pl/klient/ , gdzie po podaniu liczby wprowadzonych w 2018 r. pojazdów, będzie można pobrać fakturę.

Dane do logowania znajdują się w umowie lub w aneksie. W przypadku braku loginu i hasła prosimy kontaktować się bezpośrednio z Ambit.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku niepodania informacji o liczbie wprowadzonych pojazdów, zgodnie z umową łączącą dealera z firmą Ambit, wystawiona zostanie faktura na kwotę maksymalną w wysokości 1000 zł netto. Do każdej faktury, zgodnie z umową, doliczana jest opłata administracyjna w wysokości 50 zł netto.
 

« powrót