Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

,,Penalizacja kręcenia liczników” ma już termin drugiego czytania 12 marca 2019
W harmonogramie kolejnego posiedzenia Sejmu 13-15 marca 2019 znalazło się drugie czytanie ustawy o penalizacji „kręcenia liczników”. Na stronach sejmowych jest też poprawiony w trakcie prac Komisji Infrastruktury ostateczny projekt ustawy.

Jako, że wszystkie kluby poselskie poparły ustawę w pierwszym czytaniu, wszystko wskazuje więc na to, że w przyszłym tygodniu, po 10 latach starań branży motoryzacyjnej, proceder fałszowania liczników będzie nareszcie karany w polskim kodeksie karnym.

Po uchwaleniu przez Sejm ustawa będzie musiała zostać zatwierdzona przez Senat i podpisana przez Prezydenta. Zgodnie z zapisami projektu, ustawa wejdzie w życie 14 dni po opublikowaniu w Dzienniku Ustaw. Przebieg prac legislacyjnych i aktualny tekst projektu można znaleźć w tym miejscu.
 

« powrót